

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Poles | 4 |
| Maximum Current | 125A |
| Fuse Current Rating | 125A |
| Normal State Configuration | 4NO |
| Range | TeSys |
| Series | GS2K |
| Mechanical Fuse Size | 22 x 58mm |
| Better World Product | Yes |
| Better World Verification | Green Premium |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Voltage Rating | 500V |
3LD2217-1TL13
1SCA103355R1001
3LD3330-1TL11
5SG7621-0KK16
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00