

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Poles | 3 |
| Maximum Current | 160A |
| Electrical Phase | 3 |
| Normal State Configuration | 3NO |
| Range | TeSys |
| Series | GS2L |
| Mechanical Fuse Size | B1, B2 |
| Auxiliary Contacts Available | Yes |
| Better World Product | Yes |
| Better World Verification | Green Premium |
| Terminal Type | Wire Lead |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
197354 P1-32/SE1/SVB
3KD4630-0QE20-0
3LD2154-1TL53
3NP1133-1CA10
1SEP201428R0001 XLP000-6CC
3LD3354-0TL53
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00