

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Poles | 4 |
| Maximum Current | 160A |
| Fuse Current Rating | 160A |
| Normal State Configuration | 4NO |
| Range | TeSys |
| Series | GS2L |
| Mechanical Fuse Size | 0 |
| Better World Verification | Green Premium |
| Better World Product | Yes |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Voltage Rating | 500V |
3LD3040-0TK11
3LD2504-1TP53
OS63GD03P 1SCA115207R1001
OS250B03P 1SCA022750R6660
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00