

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Poles | 3 |
| Maximum Current | 160A |
| Fuse Current Rating | 160A |
| Normal State Configuration | 3NO |
| Range | TeSys |
| Series | GS2L |
| Mechanical Fuse Size | A4 |
| Better World Product | Yes |
| Better World Verification | Green Premium |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Voltage Rating | 500V |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
3LD2164-1TC51
3LD3254-0TL53
3KF3325-0MF11
3LD5010-0TK11
5SG7631-0KK16
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00