

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Poles | 3 |
| Maximum Current | 250A |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Electrical Phase | 3 |
| Normal State Configuration | 3NO |
| Range | TeSys |
| Series | GS2N |
| Mechanical Fuse Size | 1 |
| Auxiliary Contacts Available | Yes |
| Better World Product | Yes |
| Better World Verification | Green Premium |
| Terminal Type | Cable |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
3LD2866-1GP53
197421 T0-2-8900/SE1/SVB
3KD3440-0NE10-0
5SG7621-0KK16
194E-A16-1753
3NP1153-1DA10
3LD3030-0TK11
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00