

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Poles | 3 |
| Maximum Current | 630A |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Electrical Phase | 3 |
| Normal State Configuration | 3NO |
| Range | TeSys |
| Series | GS2S |
| Mechanical Fuse Size | 3 |
| Terminal Type | Cable |
| Better World Product | Yes |
| Better World Verification | Green Premium |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
3LD5020-0TL11
3LD2144-0TK53
15KXSC2F 15KXSC2F
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00