

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Poles | 3 |
| Maximum Current | 630A |
| Fuse Current Rating | 630A |
| Normal State Configuration | 3NO |
| Range | TeSys |
| Series | GS2S |
| Mechanical Fuse Size | C1, C2 |
| Better World Verification | Green Premium |
| Better World Product | Yes |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Voltage Rating | 400V |
3LD2013-0TK53
3LD2830-0TK13
3KD4630-0QE20-0
3KD3230-2NE10-0
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00