

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Poles | 3 |
| Maximum Current | 800A |
| Fuse Current Rating | 800A |
| Normal State Configuration | 3NO |
| Range | TeSys |
| Series | GS2T |
| Mechanical Fuse Size | C3 |
| Better World Verification | Green Premium |
| Better World Product | Yes |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Voltage Rating | 400V |
OS100GB04N1P 1SCA114614R1001
2CSM200913R1801 E 91hN/32
15KXSC2F 15KXSC2F
2CSM204703R1801 E 92/32 PV
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00