

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Power Rating | 2.5 kW |
| Motor Starter Type | DOL |
| Range | TeSys |
| Voltage Rating | 500 V ac |
| Phase | 3 |
| Current Rating | 4 A |
| IP Rating | IP65 |
| Number of Poles | 3P |
| Motor Starter Functionality | Manual |
| Better World Product | Yes |
| Better World Verification | Green Premium |
3RW4027-1BB04
1SFA896106R1100
3RM1002-2AA04
3RW4024-1BB04
BL9025 3AC200-480V 50/60Hz 11kW
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00