

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Coil Voltage | 110 V ac |
| Number of Poles | 4 |
| Contact Voltage Rating | 690 V ac/dc |
| Contact Current Rating | 40 A |
| Range | TeSys D |
| Series | LC1D |
| Normal State Configuration | 2NO/2NC |
| Auxiliary Contact Configuration | 1NO + 1NC |
| Number Of Auxiliary Contacts | 2 |
| Terminal Type | Screw |
| Width | 45mm |
| Length | 105mm |
| Depth | 99mm |
| Better World Verification | Green Premium |
| Better World Product | Yes |
BF3200A23060
BF3200A46060
199264 DILM8-11(230V50HZ,240V60HZ)-PI
3RF2370-3AA04
3RT2036-1AG20
J7KN-14D-01 24
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00