

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Power Rating | 7.5 kW |
| Motor Starter Type | Star Delta |
| Range | TeSys |
| Voltage Rating | 690 V ac |
| Current Rating | 9 A |
| IP Rating | IP20 |
| Number of Poles | 3P |
| Better World Product | Yes |
| Better World Verification | Green Premium |
118529 XDP5,5/ST(400V50HZ,440V60HZ)
LE1M35P707
3RK1304-5KS40-4AA0
3RK1308-0BB00-0CP0
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00