

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Poles | 3P |
| Maximum Current | 30A |
| Voltage Rating | 600V |
| Electrical Phase | 3 |
| Handle Colour | Black, Red/Yellow |
| Auxiliary Contacts Available | Yes |
| Length | 64mm |
| Width | 79.5mm |
| Depth | 125mm |
| Terminal Type | Cable |
2CDD281101R0025 SD201/25
093452 P1-32/EA/SVB-SW/N
1SCA022401R0500
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00