

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Poles | 1P |
| Maximum Current | 60A |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Voltage Rating | 600V |
| Electrical Phase | 3 |
| Accepts Padlocks | Yes |
| Length | 4.37in |
| Width | 4.94in |
| Depth | 8.27in |
| Better World Verification | Green Premium |
| Better World Product | Yes |
| Terminal Type | Screw |
1SCA022613R2510 OTE25T4M
1SCA022721R4020 OT200E22P
OT40F4C 1SCA104934R1001
194E-A100-1753
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00