

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Maximum Control Voltage | 280 V ac/dc |
| Maximum Load Current | 20 A |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Maximum Load Voltage | 600 V ac |
| Switching Type | Zero Voltage Switching |
| Input Current | 6 - 10mA |
| Better World Verification | Green Premium |
| Series | Harmony Relay |
| Better World Product | Yes |
G3RV-SR500-D DC24
DRA4-CX240D5
G3RV-SR700-A AC110
G3RV-ST500-A DC12
G3RV-ST700-A AC/DC24
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00