

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Maximum Load Current | 35 A |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Maximum Load Voltage | 280 V ac/dc |
| Minimum Load Voltage | 90 V ac/dc |
| Switching Type | Random Switching |
| Minimum Load Current | 0.15 A |
| Series | Harmony Relay |
| Better World Product | Yes |
| Better World Verification | Green Premium |
3RF2310-1AA44
SSP1D440BDT
3RF2030-1AA02
ASSR-1218-003E
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00