

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Maximum Load Current | 45 A |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Maximum Load Voltage | 280 V ac/dc |
| Minimum Load Voltage | 90 V ac/dc |
| Switching Type | Zero Voltage Switching |
| Minimum Load Current | 0.1 A |
| Series | Harmony Relay |
| Better World Verification | Green Premium |
| Better World Product | Yes |
G3NA-225B-UTU DC5-24
PM6760A55RPH
SSP1A4125M7T
SSP1A150M7T
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00