

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Maximum Load Current | 60 A |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Maximum Load Voltage | 280 V ac/dc |
| Minimum Load Voltage | 90 V ac/dc |
| Switching Type | Random Switching |
| Minimum Load Current | 0.15 A |
| Series | Harmony Relay |
| Better World Product | Yes |
| Better World Verification | Green Premium |
EL240A10-05
3RF2320-1AA04
3RF2020-1AA04
G3R-IDZR1SN-UTU DC12-24
3RF2410-1AC55
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00