

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Manufacturer Series | Modicon M241 |
| Number of Inputs | 24 |
| Output Type | Transistor |
| Voltage Category | 24 V |
| Number of Outputs | 16 |
| Better World Verification | Green Premium |
| Better World Product | Yes |
| Number of Communication Ports | 4 |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
| Programming Interface | Mini USB |
| Minimum Operating Temperature | -10°C |
| Program Capacity | 128000 Steps |
| Depth | 90mm |
| Length | 190mm |
| Width | 95mm |
| Communication Port Type | Ethernet, RS232, RS485, USB |
| Programming Language Used | CoDeSys |
| Dimensions | 190 x 95 x 90 mm |
| Battery Backup | Yes |
| Display Included | Yes |
| Mounting Type | DIN Rail |
NX1P2-9B40DT
004001000700
197517 EASY-E4-DC-4PE1P
EASY-E4-AC-12RCX1
TM221ME16RG
CP1L-L20DR-A
6AG1212-1BE40-2XB0
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00