

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Manufacturer Series | Modicon M258 |
| Number of Inputs | 26 |
| Output Type | Digital |
| For Use With | Modicon M258 |
| Input Type | Analogue, Digital |
| Number of Outputs | 16 |
| Voltage Category | 24 V dc |
| Network Type | Ethernet |
| Better World Verification | Green Premium |
| Better World Product | Yes |
| Dimensions | 237.5 x 99 x 85 mm |
| Communication Port Type | Ethernet, Serial, USB |
| Program Capacity | 128000 Instructions |
| Depth | 85mm |
| Length | 237.5mm |
| Memory | 192 MB |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| Battery Backup | Yes |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Width | 99mm |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Number of Communication Ports | 6 |
| Output Current | 4 mA |
CJ1WAD04UNL
6ES7516-3UN00-0AB0
197517 EASY-E4-DC-4PE1P
6ES7215-1AG40-0XB0
6ES7511-1CK01-0AB0
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00