

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Manufacturer Series | Modicon M258 |
| Number of Inputs | 26 |
| Output Type | Digital |
| For Use With | Modicon M258 |
| Input Type | Digital |
| Voltage Category | 24 V dc |
| Number of Outputs | 16 |
| Network Type | Ethernet |
| Better World Verification | Green Premium |
| Better World Product | Yes |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| Number of Communication Ports | 7 |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Length | 262.5mm |
| Depth | 85mm |
| Program Capacity | 128000 Instructions |
| Communication Port Type | Ethernet, Serial, USB |
| Dimensions | 262.5 x 99 x 85 mm |
| Output Current | 4 mA |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Memory | 192 MB |
| Width | 99mm |
| Battery Backup | Yes |
IS.MDuino.58+
6ES7211-1AE40-0XB0
6AG2214-1AG40-1XB0
6ES7592-1BM00-0XB0
6ES7515-2RN03-0AB0
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00