

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Accessory Type | PLC I/O Module |
| Range | Modicon M221 |
| Series | TM3 |
| Input Type | Analogue |
| Number of Inputs | 2 |
| Output Type | Current |
| For Use With | Modicon M221 |
| Output Current | 20 mA |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
| Better World Product | Yes |
| Better World Verification | Green Premium |
| Dimensions | 41 x 35 x 15 mm |
CP1W-CN221
6ES7350-2AH01-0AE0
898D-418U-DM
6ES71934JB000AA0
6ES7534-7QE00-0AB0
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00