

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Range | TeSys Island |
| Series | TPRDG |
| Type | Input/Output Module |
| For Use With | TPRBC bus coupler, TPRPM power module |
| Supply Voltage | 24 V dc |
| Number of Inputs | 4 |
| Number of Outputs | 2 |
| Power Rating | 0.5 W |
| Mounting Style | DIN Rail |
| Dimensions | 25 x 118 x 114 mm |
| Terminal Type | Spring |
| Better World Product | Yes |
| Better World Verification | Green Premium |
3RK3221-1AA10
UE410-XU3T5
3SK1211-1BW20
3SK1211-2BB40
3RG9002-0DA00
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00