

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Power Rating | 15 kW |
| Motor Starter Type | DOL |
| Range | TeSys Island |
| Voltage Rating | 480 V, 690 V |
| Phase | 1, 3 |
| Current Rating | 25 A, 30 A |
| IP Rating | IP20 |
| Number of Poles | 3P |
| Motor Starter Functionality | Automatic |
| Overall Length | 121mm |
| Overall Width | 45mm |
| Mounting Type | Horizontal Mount, Vertical Mount |
| Better World Verification | Green Premium |
| Series | TPRSS |
| Better World Product | Yes |
| Overall Depth | 115mm |
3RW3018-2BB04
1SAM451000R1014 MS165-32
DOLC0.37400
100421 SDAINLM55(RDC24)
1SFA896103R7000
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00