

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Power Rating | 37 kW |
| Motor Starter Type | DOL |
| Range | TeSys Island |
| Voltage Rating | 690 V ac |
| Phase | 1, 3 |
| Current Rating | 65 A, 80 A |
| IP Rating | IP20 |
| Number of Poles | 3P |
| Motor Starter Functionality | Automatic |
| Overall Length | 167mm |
| Overall Width | 55mm |
| Overall Depth | 125mm |
| Better World Product | Yes |
| Mounting Type | Vertical Mount, Horizontal Mount |
| Series | TPRST |
| Better World Verification | Green Premium |
3RW5056-6AB04
3RM1007-1AA04
100416 SDAINLM12(24VDC)
134914 DS7-340SX032N0-N
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00