

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Poles | 3 |
| Maximum Current | 50A |
| Range | TeSys |
| Series | VBF |
| Enclosed/Not Enclosed | Enclosed |
| Better World Product | Yes |
| Better World Verification | Green Premium |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Terminal Type | Screw Clamp |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
KG161T203/GBA004VE
3LD2064-0TB51
OT40F8 1SCA104938R1001
KG32T203/GBA024VE
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00