

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Poles | 3P |
| Maximum Current | 32A |
| Mounting Type | Panel Mount |
| IP Rating | IP55 |
| Power Rating | 15kW |
| Voltage Rating | 690V ac |
| Electrical Phase | 3 |
| Handle Colour | Red |
| Accepts Padlocks | Yes |
| Range | TeSys |
| Series | VARIO |
| Switch Rating | 8kV |
| Length | 131mm |
| Width | 82.5mm |
| Depth | 106mm |
| Better World Product | Yes |
| Better World Verification | Green Premium |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
182417 P1-32/I2H/MBS/SVB
094469 T5B-1-102/EA/SVB
029383 P3-100/EA/SVB/HI11
172871 P1-32/M4/SVB/N/HI11
207311 P1-25/I2-SI/HI11-SW
KG100T203/GBA020*KL
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00