

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Poles | 3P |
| Maximum Current | 25A |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Power Rating | 15kW |
| Voltage Rating | 690V ac |
| Electrical Phase | 3 |
| Handle Colour | Black |
| Series | VARIO |
| Range | TeSys |
| Switch Rating | 8kV |
| Length | 74mm |
| Width | 45mm |
| Better World Product | Yes |
| Better World Verification | Green Premium |
| Depth | 106mm |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Terminal Type | Screw |
3LD2044-1TL53
KG41 T204/GBA301 * KL1V
094279 T5B-1-8200/EA/SVB
207349 P3-63/I4/SVB/N
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00