

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Accessory Type | Choke |
| For Use With | Altivar 212 Series, Altivar 61 Series, Altivar 71 Series |
| Voltage Range | 200 - 690 V |
| Current Rating | 90 A |
| Electrical Phase | 3 |
| Length | 234mm |
| Depth | 126mm |
| Dimensions | 234 x 226 x 126 mm |
EM-KP72-42.5
BCU83-2H-3100-000 MAX30
2CDL200001R0001 - PS-END
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00