

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Contact Configuration | 1 NC |
| Push Button Actuation | Turn to Release |
| Illuminated | No |
| Series | XALK |
| IP Rating | IP66, IP67, IP69(IP69K) |
| Colour | Grey, Yellow |
| Push Button Shape | mushroom |
| Voltage Rating | 600V |
| Push Button Diameter | 40mm |
| Housing Colour | Grey, Yellow |
| Push Button Material | Polycarbonate |
3SU1801-0NA00-2AC2
78639645 M22-PVLT+M22-A+M22-XAK1
61-6451.4247
121611 C22-PVT45P-K02
AB6E-3BV01PTRM
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00