

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | XAWF |
| Number of Cutouts | 2 |
| Push Button Colour | Green |
| Push Button Material | Metal |
| Enclosure Colour | Black |
| Contact Configuration | 1NO |
| IP Rating | IP65 |
| Width | 80mm |
| Depth | 77mm |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
3SU1803-0AC00-2AB1
EMSH/P/F1/F/CO
07-3511-10K02
3SU1802-0AC00-2AB1
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00