

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | XAWG |
| Number of Cutouts | 1 |
| Push Button Colour | Black |
| Push Button Material | Metal |
| Enclosure Colour | Black |
| Contact Configuration | 1 NO + 1 NC |
| IP Rating | IP65 |
| Length | 80mm |
| Width | 77mm |
| Maximum Operating Temperature | -20°C |
07-3512-10LGGP74
216521 M22-D-R-X0/KC11/I
3SU1802-0AB00-2AB1
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00