

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | XAWG |
| Number of Cutouts | 1 |
| Push Button Marking | START |
| Push Button Colour | Green |
| Push Button Material | GRP |
| Enclosure Colour | Black |
| Contact Configuration | 1 NO |
| IP Rating | IP65 |
| Width | 85mm |
| Depth | 70mm |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
216525 M22-PV/KC11/IY
07-3511-10N84
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00