

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Positions | 3 |
| Selector Switch Type | Selector Switch Complete Unit |
| Contact Configuration | SPDT |
| IP Rating | IP67 |
| Angle of Throw | 45° |
| Maximum Current | 6A |
| Series | XB5 |
| Cutout Diameter | 30mm |
| Terminal Type | Screw |
| Illuminated | Yes |
| Maximum AC Voltage | 600V |
| Maximum DC Voltage | 600V |
| Switch Actuation | Stay Put |
| Better World Verification | Green Premium |
| Better World Product | Yes |
450-8968
216814 M22-WLK-R
A165S-T3M-2
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00