

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Cutout Diameter | 22mm |
| Push Button Actuation | Pull Release |
| Series | Harmony XB5 |
| IP Rating | IP66, IP67, IP69K |
| Better World Product | Yes |
| Better World Verification | Green Premium |
| Push Button Diameter | 40mm |
| Push Button Material | Plastic |
229755 FAK-R/V/Y
A22NE-S-PD02-N
GHG4118101R1826
84-5330.0020
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00