

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Current Rating | 6A |
| Number of Poles | 2 |
| Voltage Rating | 60 V dc, 240V ac |
| Series | TA45 |
| Tripping Mechanism | Thermal |
| Reset Actuator Type | Rocker |
| Rated AC Voltage | 240V |
| Mounting Style | Panel Mount |
| Rated DC Voltage | 60V |
| Circuit Breaker Type | Thermal Magnetic Circuit Breaker |
3120-N554-P7T1-W02D-10A
IEG1-1-72-20.0-A-21-V
IULHK11-1-65-7.50-01
LELBXK11-1-62-35.0-Z-M6-V
W58-XB1A4A-15
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00