

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Maximum Load Current | 75 A rms |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Maximum Load Voltage | 280 V rms |
| Maximum Control Voltage | 280 V rms |
| Switching Type | Zero Cross |
| Control Voltage Range | 90 - 280 V ac |
| Minimum Load Current | 40 mA |
| Output Device | SCR |
| Load Voltage Range | 24 - 280V ac |
| Dimensions | 58.4 x 45.7 x 23mm |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Length | 58.4mm |
| Maximum Operating Temperature | +80°C |
| Operating Temperature Range | -40 - +80°C |
| Depth | 45.7mm |
| Height | 23mm |
1SNA645051R0400 OBOC2000-24VDC
DR4560D60RP
RGC1S60D25GKEP
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00