

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Device Type | UHF Transponder |
| Length | 70mm |
| Width | 110mm |
| Dimensions | 70 x 110 x 0.42 mm |
| Communication Protocol | RFID |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Depth | 0.42mm |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
6GT2800-5DA00
E80371
V420-F000W50C-SWP
6033173
6GT2801-1BA10-0AX1
V2D621R-2MSFBB5
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00