

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Encoder Technology | Absolute |
| Series | AFM60A |
| Output Signal Type | Ethernet IP |
| Shaft Type | Hollow shaft |
| Shaft Diameter | 1/2in |
| Supply Voltage | 10 - 30 V |
| Resolution | 18 bit |
| Steps Per Revolution | 262144Steps |
| IP Rating | IP65, IP67 |
| Interface | Ethernet/IP |
| Overall Height | 60mm |
| Overall Width | 60mm |
| Overall Depth | 68.8mm |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| Mounting Type | Flange Mount |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Connection Type | Cable |
8.KIS40.1342.1024
E6C2CWZ5B360PR2M
LT-M-0300-S 0000X000X00
BCG05-C1QM0199
SR060E-25-2-3-132-V100
DBS50E-S5EM00100
DFS60E-S4EC01024
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00