

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Encoder Technology | Absolute |
| Pulses Per Revolution | 262144 |
| Maximum Revolutions | 4096rpm |
| Output Signal Type | Ethernet IP |
| Shaft Type | Blind Hollow |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| Shaft Diameter | 15mm |
| Resolution | 30 Bit |
| Steps Per Revolution | 262144Steps |
| IP Rating | IP65 |
| Interface | Ethernet/IP |
| Overall Width | 60mm |
| Overall Depth | 71.5mm |
A3M60A-S4PB014x17
LT-M-0600-S 0000X000X00
DFS60B-S4MA10000
SFM60-HLBB0K02
PSC360G2-F-2AA-C0002-ERA360-05K
RI32-O/500ER.11KB
BHK 16.24K360-I2-5
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00