

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Encoder Technology | Absolute |
| Series | AHM36 |
| Maximum Revolutions | 6000rpm |
| Output Signal Type | CANOpen |
| Shaft Type | Blind Hollow |
| Supply Voltage | 30 V |
| Shaft Diameter | 8mm |
| Resolution | 14 x 12 |
| Steps Per Revolution | 16384Steps |
| IP Rating | IP65, IP67 |
| Overall Height | 36mm |
| Interface | CANOpen |
| Overall Width | 52mm |
| Overall Depth | 51mm |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Mounting Type | Flange Mount |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Connection Type | Male Connector |
EIL580-SC10.5FN.04096.A
DGS80B-TSLA05000
CFS50-AAZ0-S01
EIL580-SC10.5FN.01024.A
DFS60B-S4PC10000
DBS60E-BHEJD1024
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00