

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Encoder Technology | Absolute |
| Series | AHS36 |
| Maximum Revolutions | 6000rpm |
| Output Signal Type | IO-Link |
| Shaft Type | Solid |
| Supply Voltage | 30 V |
| Shaft Diameter | 10mm |
| Resolution | 14 |
| Steps Per Revolution | 16384Steps |
| IP Rating | IP67, IP69K |
| Overall Height | 36mm |
| Interface | IO-Link |
| Overall Width | 36mm |
| Overall Depth | 48mm |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Mounting Type | Flange Mount |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Connection Type | Male Connector |
DFS60B-S1CB01024
LMSCA32WDGNBASKG
ARS60-F4A00360
DBS36E-S3AK00100
BMF 307K-PS-C-2-SA2-S49-00,3
E6B2-CWZ6C 1000P/R 0.5M
RS58-O/500EK.42KB
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00