

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Encoder Technology | Absolute |
| Series | ARS60 |
| Maximum Revolutions | 6000rpm |
| Shaft Type | Solid |
| Shaft Diameter | 10mm |
| Supply Voltage | 32 V |
| Resolution | 9 |
| Steps Per Revolution | 512Steps |
| IP Rating | IP65, IP66 |
| Overall Height | 90mm |
| Interface | Parallel |
| Overall Width | 60mm |
| Overall Depth | 55mm |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Mounting Type | Flange Mount |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Connection Type | Male Connector |
DFS60B-TDPM10000
DFS60S-TEOC01024
BMF 235K-PS-C-2A-SA2-S49-00,3
DBS60E-THEL01024
40A20ABNG24K2
BIM-IKT-Y1X
PZ-67-S-050 0000X000X00
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00