

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Encoder Technology | Absolute |
| Series | BCG05 |
| Output Signal Type | SSI |
| Stroke | 1250mm |
| Supply Voltage | 32 V |
| Resolution | 0.02 mm |
| IP Rating | IP50 |
| Interface | SSI |
| Overall Height | 70mm |
| Overall Width | 70mm |
| Overall Depth | 73.5mm |
| Minimum Operating Temperature | -30°C |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Mounting Type | Flange Mount |
| Connection Type | Male Connector |
AFM60E-S1AC004096
EM14A1D-C24-L008S
DBS60E-S4FK03600
DBS36E-S3EL00300
DBS60E-BEEJD1024
DBS50E-S5AK01024
BHK 16.24K100-B6-5
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00