

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Encoder Technology | Absolute |
| Series | EcoLine |
| Output Signal Type | EtherCAT |
| Stroke | 3000mm |
| Supply Voltage | 18 - 30 V dc |
| Resolution | 0.001 mm |
| IP Rating | IP50 |
| Overall Height | 154mm |
| Interface | EtherCAT |
| Overall Width | 67mm |
| Overall Depth | 86mm |
| Minimum Operating Temperature | -30°C |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Mounting Type | Flange Mount |
| Connection Type | M12 4 Pin Connector |
MSC360-1A-C0004-ERA360-05K
EIL580-SC10.5FN.01000.A
DFS60B-S4AK10000
D8.3B1.0300.A113.0000
DBS36E-BBAK00500
8.KIS40.1342.1024
DBS60E-S4EC02500
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00