

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Encoder Technology | Absolute |
| Series | BCG19 |
| Output Signal Type | SSI |
| Stroke | 10000mm |
| Supply Voltage | 32 V |
| Resolution | 0.14 mm |
| IP Rating | IP50 |
| Overall Height | 225mm |
| Interface | SSI |
| Overall Width | 190mm |
| Overall Depth | 71mm |
| Minimum Operating Temperature | -30°C |
| Mounting Type | Flange Mount |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Connection Type | Male Connector |
DBS60E-BEAJD1024
EIL580-SC10.5FN.00512.A
RAMK060M11319JB663
DFV60A-22PM65536
DFS60B-S1EA03600
208158/125
SRM50-HXA0-K21
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00