

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Encoder Technology | Absolute |
| Series | BKS09 |
| Output Signal Type | SSI |
| Stroke | 2000mm |
| Supply Voltage | 30 V |
| Resolution | 0.05 mm |
| Steps Per Revolution | 3060Steps |
| IP Rating | IP50 |
| Interface | SSI |
| Overall Height | 90mm |
| Overall Width | 90mm |
| Overall Depth | 90mm |
| Minimum Operating Temperature | -10°C |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Connection Type | Male Connector |
AFM60A-BDNB018x12
BDK 16.24K360-L5-5
BHK 16.24K360-I2-5
E6C2-CWZ6C 360P/R 2M
DBS50E-SKAJ02048
MTS360G2-1A-C0000-ERA360-05K
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00