

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Encoder Technology | Absolute |
| Series | BTF08 |
| Output Signal Type | Profinet |
| Stroke | 3000mm |
| Supply Voltage | 30 V |
| Resolution | 0.001 mm |
| IP Rating | IP64 |
| Interface | PROFINET |
| Overall Height | 180mm |
| Overall Width | 80mm |
| Overall Depth | 179mm |
| Minimum Operating Temperature | -30°C |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Connection Type | Female Connector, Male Connector |
E6B2-CWZ5B 360P/R 0.5M
RE115L8E502W6017
SKM36-HVA0-K02
8.3620.544E.1024
D5.350B.A114.0000
DBS60E-THEL01024
D5.3502.A221.0000
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00