

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M18 |
| Sensor Technology | Capacitive |
| Detection Range | 3 - 8 mm |
| Body Style | Barrel |
| Supply Voltage | 10 - 36 V dc |
| IP Rating | IP67 |
| Length | 71.5mm |
| Mounting Type | Flush |
| Housing Material | PTFE |
| Width | 18mm |
| Maximum DC Voltage | 36V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Short Circuit Overload Protection | Yes |
| Reverse Polarity Protection | Yes |
| Shielding | Shielded |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Switching Frequency | 30 Hz |
| Switching Current | 200 mA |
| Series | CM18 |
| Maximum Switching Frequency | 30Hz |
BCS R08RRE-PSM80C-EP00,3-GS75
XS4P30KP340
XS112BLPBM12
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00