

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sensor Technology | Capacitive |
| Body Style | Rectangular |
| Detection Range | 0.5 - 6 mm |
| Supply Voltage | 10 - 30 V |
| IP Rating | IP67, IP68, IP69K |
| Length | 34mm |
| Mounting Type | Flush |
| Width | 16mm |
| Housing Material | PBT, Plastic |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Maximum Operating Temperature | +80°C |
| Series | CQF16 |
| Reverse Polarity Protection | Yes |
| Switching Frequency | 10 Hz |
| Maximum AC Voltage | 30V |
| Switching Current | 100 mA |
| Short Circuit Overload Protection | Yes |
| Maximum Switching Frequency | 10Hz |
| Depth | 8mm |
| Shielding | Shielded |
IFRM 18P17A4/S14L
Ni5-EM12-Y1X-H1141
IMI12-04BPSNC0S
IME30-20NDSZY2S
E2B-M12LS04-M1-C1
NBB10-30GM50-A2
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00