

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Encoder Technology | Incremental |
| Series | DBS50E |
| Pulses Per Revolution | 50ppr |
| Output Signal Type | HTL, Push Pull |
| Shaft Type | Solid shaft |
| Shaft Diameter | 8mm |
| Supply Voltage | 7 - 30 V |
| IP Rating | IP65 |
| Interface | Incremental |
| Overall Height | 50mm |
| Overall Width | 50mm |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Mounting Type | Flange Mount |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Connection Type | Cable |
DFS60B-TDMA10000
RS38-O/1000EQ.11KB
DFS60E-S4EA01024
AEAT-9012-S06
E6B2-CWZ5B 100P/R 0.5M
RE50L1D502W3699
AFM60A-S4IB018X12
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00